آرشیو دی ماه 1398

به مرجع به روز لوازم خانگي و آشپزخانه خوش آمديد

معرفي ماشين ظرفشويي مبله بوش مدل SMS67MW01E (بخش سوم)

۱۷۳ بازديد

 

سنسور تشخيص وزن 

توسط اين سنسور ميزان ظروف داخل ظرفشويي ارزيابي شده و متناسب با وزن ظروف آب مصرف مي شود كه سبب جلوگيري از اسراف آب و انرژي مي شود.

تكنولوژي محافظت از ظروف شيشه اي

آب به تنهايي موجب خوردگي ظروف مي گردد. ماشين ظرفشويي هاي بوش به صورت مداوم سختي آب را اندازه گيري مي نمايند و سبب شستشوي ويژه ظروف شيشه اي و چيني مي شوند.

برنامه Machine Care

براي شستشوي عالي ظروف ابتدا بايد ماشين ظرفشويي تميز و عاري از آلودگي باشد. برنامه Machine care جرم هاي درون محفظه ظرفشويي را از بين مي برد و موجب شستشوي بي نظير البسه مي گردد.

معرفي ماشين ظرفشويي مبله بوش مدل SMS67MW01E (بخش دوم)

۱۵۹ بازديد

 

VarioDrawer Pro

سبد بالايي در اين ظرفشويي از طراحي بي نظيري برخوردار مي باشد كه با كمي جابجايي قطعات مي توانيد فضاي بيشتري را براي تعبيه فنجان، كاسه و قاشق و چنگال تعبيه نماييد.

برابر شستشوي سريع تر

از قابليت VarioSpeed Plus براي شستشو و خشك نمودن عالي ظروف در كوتاه ترين زمان ممكن استفاده مي شود. تنها با فشردن يك كليد تا 66%، زمان شستشوي ظروف كاهش مي يابد. اين قابليت بيشتر مناسب براي شستشوي ظروف در مهماني ها مي باشد و در مدت زمان كوتاهي، ظروف كثيف را به بهترين نحو شستشو مي دهد.

معرفي ماشين ظرفشويي مبله بوش مدل SMS67MW01E (بخش اول)

۱۶۴ بازديد

 

ظرفشويي بوش مدل SMS67MW01E با رده انرژي +++A وسيله اي كاربردي براي شستشوي راحت ظروف بوده كه با ظرفيت 14 نفره، مناسب براي خانواده هايي با جمعيت متوسط و پرجمعيت مي باشد. ظرفشويي هاي بوش در زندگي امروزه بسيار محبوب و پركاربرد مي باشند كه علاوه بر شستشوي مقادير زيادي ظروف، مصرف آب بسيار كمي نيز دارند. موتور دستگاه از نوع BLDC است كه علاوه بر صداي بسيار كم حين كار، عمر طولاني نيز دارد. پنل اين دستگاه به صورت لمسي بوده و داراي 7 برنامه شستشو شامل شستشوي اتوماتيك، شستشوي اقتصادي، شستشوي قوي، شستشوي شبانه، شستشوي كوتاه، شستشوي ظروف شيشه اي و پيش شستشو مي باشد. برنامه هاي ويژه نيز شامل vario speed plus، جرم گير، شستشوي بهداشتي و خشك كن اضافي مي باشد. براي شستشو و خشك نمودن ظروف تا 3 برابر سريع تر از سيستم vario speed plus استفاده مي شود.

مشخصات ماشين ظرفشويي مبله بوش مدل SMS50E92GC (بخش دوم)

۱۲۲ بازديد

 

قفل كودك درب ماشين ظرفشويي بوش مدل SMS50E92GC 

حالت قفل كودك باعث جلوگيري از باز شدن ناخواسته درب ماشين ظرفشويي مي شود و يا اگر اتفاقي يكي از كليدهاي تغيير برنامه را انتخاب كرديد، مشكلي در شستشو و تغيير برنامه شستشو ايجاد نخواهد شد.

تكنولوژي حفاظت از ظروف شيشه اي و حساس

از برنامه هاي بسيار كارآمد و به جاي ماشين ظرفشويي بوش مدل SMS50E92GC، وجود برنامه حفاظت از ظروف حساس و شكننده است. از آنجا كه آب گرم باعث خوردگي شيشه مي شود، اين ظرفشويي با تكنولوژي محافظت شيشه اي به طور مداوم درجه سختي را تنظيم مي كند و از آسيب ناشي از فشار آب و گرماي زياد ظروف جلوگيري مي كند.

مشخصات ماشين ظرفشويي مبله بوش مدل SMS50E92GC (بخش اول)

۱۳۲ بازديد

 

ماشين ظرفشويي بوش مدل SMS50E92GC از محصولات شركت محبوب بوش محسوب مي شود. ظرفشويي 50E92GC داراي 5 برنامه شستشوي متفاوت و تابع شستشوي نيم بار است. همچنين با رده انرژي +A جزء سري 4 ظرفشويي هاي 12 نفره بوش محسوب مي شود كه توسط آن مي توان حجم زيادي از ظروف را به آساني شستشو نمود. بوش SMS50E92 داراي موتور پرقدرت اكوسايلنس درايو است كه علاوه بر مصرف كم انرژي، از حداقل توليد صدا برخوردار است. فناوري پيشرفته تشخيص ميزان كثيفي، شستشوي ظروف را به اوج مي رساند. در ادامه به بررسي شاخصه هاي اصلي و بي نظير ظرفشويي 50E92GC بوش مي پردازيم.

امكانات ماشين ظرفشويي روميزي بوش مدل SKS62E28IR (بخش سوم)

۹۱ بازديد

 

برنامه‌ي شستشوي ظروف شيشه‌اي با آب 40 درجه سانتي‌گراد

با استفاده از اين برنامه مي‌توان ظروف شيشه‌اي و كريستال را به خوبي تميز كرده و در عين حال پس از شستشو نيز آن‌ها را به صورتي خشك و براق از دستگاه بيرون آورد. اين برنامه شستشو با اين كه در دمايي پايين كار مي‌كند، ولي به دليل دماي آخرين آب‌كشي و همچنين بيشتر كردن زمان خشك كردن ظروف، آن‌ها را شفاف و تميز تحويل مي‌دهد.

بي‌صدا و آرام

اين محصول در رده ماشين‌هاي ظرفشويي Silence Plus بوش قرار مي‌گيرد. در واقع موتور با عملكرد الكترونيكي اين دستگاه به همراه المان‌هاي كاهش صداي متعددي كه در آن كار شده، باعث مي‌شود تا اين محصول صدايي در حد تنها 48 دسي‌بل توليد ‌كند. همين موضوع موجب مي‌شود تا صداي اين محصول در زمان صرف غذا يا كار در آشپزخانه مزاحمت چنداني ايجاد نكند.

امكانات ماشين ظرفشويي روميزي بوش مدل SKS62E28IR (بخش دوم)

۱۰۰ بازديد

 

موتور اكوسايلنس درايو

اين موتور به جاي برس‌هاي كربني معمول داراي يك آهن‌رباي دائمي بوده و هيچ اصطكاك مكانيكي ندارد كه همين موضوع باعث مي‌شود تا بدون اتلاف انرژي كار كند. اين طراحي همچنين موجب مي‌شود تا اين دستگاه نياز به تعمير و نگه‌داري بسيار كمتري پيدا كند و براي مدتي طولاني بدون هيچ مشكلي كار كند. استفاده از اين موتور كاهش صداي دستگاه در زمان كار كردن را نيز در پي دارد كه كمك مي‌كند تا بتوان در زمان شستن ظروف از داشتن يك ماشين ظرفشويي كم‌صدا در خانه لذت برد.

تكنولوژي Active Water

بوش با استفاده از تكنولوژي Active Water در اين دستگاه سعي كرده تا عملكردي حداكثري براي آن تهيه كند كه در عين حال به حفظ  محيط ‍‌زيست هم كمك كند. اين تكنولوژي كه شامل توزيع آب هدفمند، تكنولوژي فيلتر بهبود يافته، گرم شدن و قدرت بيشتري براي چرخش آب بوده، كمك مي‌كند تا ماشين ظرفشويي با مصرف مناسب انرژي، نتيجه خوبي به همراه داشته باشد.

امكانات ماشين ظرفشويي روميزي بوش مدل SKS62E28IR (بخش اول)

۷۲ بازديد

 

ماشين ظرف‌شويي «بوش» مدل «SKS62E28IR» مناسب كساني است كه جاي زيادي در آشپزخانه ندارند؛ ولي به مزاياي وجود ماشين ظرف‌شويي واقف هستند. ماشين‌هاي ظرف‌شويي معمولا به‌صورت ايستاده در چند مدل مبله يا توكار يا اسليم توليد مي‌شوند كه به فضاي كافي در رديف پاييني كابينت‌ها نياز دارند. ماشين ظرف‌شويي روميزي بوش بدون نياز به تخريب كابينت‌ها، روي آن‌ها قرار مي‌گيرد و فضاي كمي اشغال مي‌كند. با توجه به نداشتن تكان و لرزش، خطري هم ايجاد نمي‌كند. اين ماشين ظرف‌شويي كارايي زيادي دارد و از فضاي كافي براي قرار دادن بشقاب و ليوان و قاشق و چنگال شش نفره برخوردار است. تمام بشقاب‌ها، ليوان‌ها و قاشق و چنگال‌ها در تنها سبد شست‌وشوي اين مدل جاي مي‌گيرند. مصرف آب و برق دستگاه بسيار پايين بوده و در مقايسه با شست‌وشوي دستي قطعا به‌صرفه است. 

معرفي ماشين ظرفشويي روميزي بوش مدل SKS51E28EU

۸۳ بازديد

ماشين‌هاي ظرف‌شويي براي زندگي امروزي بسيار كاربردي هستند ولي اكثر افراد با شنيدن نام ماشين ظرف‌شويي دستگاهي بزرگ در قد و قواره ماشين‌هاي لباس‌شويي در ذهنشان تصور مي‌شود و با اولين محدوديت كه همان فضاي نصب آن است، با خريد و استفاده از آن مخالفت مي‌كنند. با در نظر گرفتن نياز افراد، فضاي محدود آپارتمان‌ها و… توليد كنندگان لوازم خانگي برقي، ماشين‌هاي ظرف‌شويي رو‌ميزي را طراحي و ارائه كرده‌اند كه بسيار كاربردي است. اين دستگاه‌ها براي نصب نياز به فضاي كمي دارند و در آشپزخانه‌هاي قديمي نيز قابل استفاده هستند؛ كافي است به شير آب وصل شوند و خروجي فاضلاب آنها در نظر گرفته شود، پس از اين بايد كابل برق را به پريز وصل كرد و از دستگاه استفاده كرد.

بررسي ماشين ظرفشويي روميزي بوش مدل SKS62E22EU

۱۰۰ بازديد

ماشين ظرفشويي روميزي بوش SKS62E22EU يكي از ماشين ظرفشويي هايي است كه حجم بسيار كمي دارد و به دليل كم حجم بودنش مي توان آن را به راحتي بر روي كابينت گذاشت. ماشين ظرفشويي بوش SKS62E22EU دستگاهي كارآمد با مصرف انرژي و آب پايين است و همچنين ميزان صداي بسيار كمي دارد. اين ماشين ظرفشويي بيشتر براي خانواده هاي كم جمعيت مناسب است چرا كه گنجايش و ظرفيت آن نسبت به ظرفشويي هاي توكار كمتر است. ماشين ظرفشويي روميزي بوش SKS62E22EU داراي برچسب انرژي +A است كه نشان از مصرف پايين انرژي توسط اين دستگاه باكيفيت از بوش است. ميزان مصرف آب در ماشين ظرفشويي بوش در هر دوره شستشو تنها 8 ليتر است و عملكردي مطلوب و اقتصادي دارد. ماشين ظرفشويي روميزي بوش داراي عملكرد بي صدا Silence Plus است و به هنگام روشن بودن تنها 48 دسي بل صدا توليد مي كند.